SALKA ŚWIĘTEJ RITY

W podziemiach kościoła Parafialnego w Zalasowej znajduje się salka – miejsce spotkań o charakterze religijnym, kulturalnym i nie tylko…

O SALCE ŚWIĘTEJ RITY

Od 15 grudnia 2019r. można korzystać z odnowionej salki, która znajduje się pod północną nawą naszego kościoła.

Otrzymała ona nazwę „SALKA ŚWIĘTEJ RITY”. Ma służyć wszystkim Parafianom. Zapraszamy po każdej Mszy świętej. Można podejść, zobaczyć jak wygląda ona po remoncie, na co zostały wydane m. in. fundusze zebrane podczas I Parafialnego Festynu.  Przy tej okazji pragnę podziękować tym wszystkim, dzięki którym ta salka mogła powstać.

Bóg zapłać.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń, które będą odbywały się w tym miejscu.

Ks. Proboszcz

Wykład inauguracyjny

Spotkanie Biblijne prowadzone przez Księdza Profesora Grzegorza Barana w salce św. Rity odbyło się 21 grudnia 2019r.

Wspólne kolędowanie

Stare i zapomniane kolędy w salce św. Rity wspólnie śpiewaliśmy w niedzielę 05 stycznia 2020r.

SALKA ŚWIĘTEJ RITY

PRZYJDŹ, ZADZWOŃ, WYŚLIJ E-MAILA